Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.zdravydomov.cz / Cukrovka / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / Šťáva z Aloe Vera 1L ( Aloe Live)
foto
Šťáva z Aloe Vera 1L ( Aloe Live)
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
PharmaActiv
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 229 Kč
ID zboží 000586
 
Sdílet produkt:                
Šťáva z Aloe Vera - ( Aloe Live

Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem. Šťáva z aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody dalšího zpracování garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy. 

Složení Šťáva z aloe – 99,7%, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný 

Dávkování 50 ml (5 lžic) denně, hodinu před jídlem. Před použitím se doporučuje rozředit vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu je možno užívat i neředěnou. Před použitím protřepat. Produkt vyroben ze suroviny firmy ALOECORP certifikované IASC (Mezinárodní vědecká rada pro aloe).

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 

Související produkty:

Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000586 Šťáva z Aloe Vera 1L ( Aloe Live)

 
Přeposlat tuto položku č. 000586 Šťáva z Aloe Vera 1L ( Aloe Live) na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama