Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Aloe vera 25 mg 60+7 tablet
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Medpharma, USA
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 135 Kč
ID zboží 000707
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Aloe Vera, Bonus zdarma, Detoxikace, Doplňky stravy, Regenerace, Trávení, Zdraví, Medpharma

Parametry:
S bonusem, Tablety / Kapsle

Aloe vera 25 mg
Aloe vera je suchomilný až sukulentní keř se spirálovitě uspořádanými masitými listy bez lodyhy. Obsahuje velmi cenné enzymy, glykosid aloin, pryskyřice, vitamíny, minerály a mnohé další látky. V současné době je poptávka po aloe tak velká, že se pěstuje na rozsáhlých plantážích.

Složení 1 kapsle - ALOE VERA extrakt  (ekvivalent 5000 mg čerstvého aloe vera)  25,00 mg 

* doporučené denní dávkování není zákonem stanoveno

Přídatné látky: sojový olej, želatina, zahušťovadlo: glycerin, emulgátor: sorbitol.

Doporučené dávkování:

1 tobolka 1x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Obsahuje alergenní látku: sojový olej. Chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu! Začněte používat z neporušeného obalu.

Charakteristika:
Aloe vera je suchomilný až sukulentní keř se spirálovitě uspořádanými masitými listy bez lodyhy. Obsahuje velmi cenné enzymy, glykosid aloin, pryskyřice, vitaminy, minerály a mnohé další látky. V současné době je poptávka po aloe tak velká, že se pěstuje na rozsáhlých plantážích.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
92 Kč
Medpharma, USA / Nyní nedostupné
ALOE VERA 25 MGSložení 1 tobolky Hmotnost/tobolka RHP* ALOE ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000707 Aloe vera 25 mg 60+7 tablet

 
Přeposlat tuto položku č. 000707 Aloe vera 25 mg 60+7 tablet na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama