Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Colafit Kinder 5x30 kostiček
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Dacom Pharma, ČR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 763 Kč
ID zboží 002076
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Doplňky stravy, Klouby, Kosti, Nehty, Pokožka, Pro Děti, Výhodná nabídka, Zdraví

Parametry:
Výhodné vícebalení, Tablety / Kapsle

Colafit Kinder 30 kostiček napomáhá zdravému vývoji kloubů, v období rychlého růstu, snižuje riziko poškození kloubů

Kdy?
při růstových potížích, chrání klouby u aktivních a sportujících dětí, doplňuje nedostatek kolagenu u dětí

K čemu je Colafit Kinder dobrý?
Kolagen použitý v Colafit Kinder pro děti je velmi důležitý pro zdravý rozvoj dítěte, zvláště v případě, když má dítě vrozené kloubní defekty nebo se u dítěte objeví růstové problémy. Projevují se bolestí končetin, nejčastěji v kloubech v kostech nebo vazivech. Dítě má problémy s pohybem, pokulhává, v noci neklidně spí, stěžuje si na bolest nohou, rukou apod. Bolest se projevuje nejen při pohybu, ale i v klidu - při odpočinku, spánku. Tento růstový problém je u dětí, které málo komunikují, těžce definovatelný a rodiče si s tím neví rady. Colafit Kinder by mohl vyřešit mnohé tyto potíže (až v 80 % jde obecně o nedostatek kolagenu v těle). U těchto dětí se také často projevují i kožní defekty - ekzémy, vyrážky apod. Kůže, klouby, kosti, nehty – jsou obrovským odběratelem kolagenu, který zvláště u nekojených nebo jen krátce kojených dětí, chybí. V běžné stravě je kolagenu velmi málo. Děti věku od 2 let navíc často odmítají nejen maso, ale nekonzumují vůbec šlachy či drobné chrupavčité kousky od kostí. Jiný zdroj kolagenu než živočišný neexistuje. Navíc tento kolagen obsažený ve stravě je nekvalitní a tepelnou úpravou ztrácejí některé aminokyseliny svoji terciální strukturu a jsou pak pro organismus nepoužitelné. Kolagen v Colafit Kinder je speciálně upravený tak, aby byl pro dětský organismus velmi dobře využitelný. Kolagen je velmi důležitý pro správnou funkci a stavbu kloubních chrupavek, pouzder, vaziv a kůže

Použití: 1 kostičku denně ráno nalačno, min. 10 min. před jídlem, po dobu 1-2 měsíců. Colafit je snadno polykatelný i bez zapíjení. Přesto není na újmu kvality a účinnosti zapíjení vodou.

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 002076 Colafit Kinder 5x30 kostiček

 
Přeposlat tuto položku č. 002076 Colafit Kinder 5x30 kostiček na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama