Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Kniha knih o menopauze
Zařazeno do kategorie:
Zdraví, krása, životní styl - Knihy
Výrobce, příp.dovozce:
Nakladatelství LK
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 372 Kč
ID zboží 004874
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Deprese, Klimakterium, Knihy, Menopauza, Nadýmání, Nehty, Osteoporóza, Pro Ženy, Prsa, Rakovina, Srdce, Stravování, Vlasy, Zdraví, Zuby, Poprsí

Parametry:
Žena, Senior, Zdraví

Kniha knih o menopauze

Důvěryhodný a nejmodernější zdroj poznatků o menopauze, vypracovaný týmem odbornic a odborníků gynekologů, psychologů, se-uologů, dietologů a rehabilitačních odbornic.

Poskytuje praktické a  uspokojivé rady pro všechna období menopauzy, od poznávání a zmírňování příznaků hormonální nedostatečnosti až po péči o zdravé kosti a celkkovou pohodu. Důkladné informace o hormonální léčbě a jejich přírodních alternativách.

Množství ilustrací, informativních tabulek a fotografií dělá medicínu zabývající se menopauzou srozumitelnější a také objasňuje postupy potřebné ke zmírnění jejich příznaků.

Všem ženám umožní poučeně se rozhodnout o rozsahu medicínských zásahů, o nichž uvažují, a tom, jak by co nejúčinněji a nejpříjemněji mohly zdolat, zmírnit nebo vyloučit nežádoucí  psychické, citové a tělesné změny, jež bývají někdy s menopauzou spojené.

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
226 Kč
Alcala Farma SL, Španělsko / Nyní nedostupné
Menopace phyto obsahuje vitamíny, stopové prvky a fytoestrogeny. ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 004874 Kniha knih o menopauze

 
Přeposlat tuto položku č. 004874 Kniha knih o menopauze na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama