Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Proval EPI Forte 60tob.
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Valosun, ČR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 458 Kč
ID zboží 001205
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Doplňky stravy, Libido, Močové cesty, Potence, Pro muže, Prostata, Zdraví, Záněty

Parametry:
Tablety / Kapsle, Forte

Proval EPI FORTE (prostata)


Proval EPI FORTE je vhodný:
pro všechny muže již od 40. roku věku,
pro muže s častým a obtížným močením,
jak při výskytu prvních obtíží, tak při rozvinutých potížích se zbytnělou prostatou (BHP).

Aktivní látky
Zmírňují všechny průvodní projevy zbytnělé prostaty (BHP): Extrakt z vrbovky malokvěté (Epilobium parviflorum) příznivě působí při obtížích s prostatou. Beta-sitosterol a jiné rostlinné steroly jsou významným regulátorem činnosti řady enzymů. Působí jako inhibitor 5-alfa-reduktázy, enzymu odpovědného za vznik BHP.
Blokují tvorbu látek způsobujících růst prostaty: Čisté rostlinné steroly pomáhají blokovat růstové faktory prostaty.
Zvyšují antioxidační schopnost organismu: Extrakt z vrbovky malokvěté (Epilobium parviflorum) obsahuje unikátní látky oenothein A a B, které ve spojení s antioxidanty (vitain E a organicky vázaný selen) hrají významnou úlohu při BHP.

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 až 2 tobolky denně nalačno, zapít. Dávka 2 tobolky denně je doporučena pro muže s výraznou intenzitou obtíží. Účinek se dostavuje již v prvních 4 týdnech užívání. 

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Pro dosažení výrazných účinků doporučujeme Proval EPI FORTE užívat dlouhodobě (několik měsíců). Při dlouhodobém užívání je bezpečný, nejsou známy žádné vedlejší účinky.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 

Související produkty:

Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001205 Proval EPI Forte 60tob.

 
Přeposlat tuto položku č. 001205 Proval EPI Forte 60tob. na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama