Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Proval 50ml
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Valosun, ČR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 218 Kč
ID zboží 001201
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Doplňky stravy, Libido, Močové cesty, Potence, Pro muže, Prostata, Zdraví, Záněty

Parametry:
Nápoje / Kapky

Proval (prostata)

Bylinné kapky VALOSUN byly vyvíjeny předními odborníky na bylinou terapii po několik desetiletí a představují osvědčené rostlinné přípravky na nejrůznější indikace s nejdelší tradicí ve střední Evropě.

Složení:

Epilobium parviflorum, Echinacea angustifolia, Calendula offcinalis

Dávkování

2x denně 15 kapek. Nakapejte na lžíci vody a polkněte minimálně 20 minut před jídlem. Užíváte-li vícero preparátu současně, učiňte mezi jejich podáváním prodlevu alespoň 5 minut. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Složení

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Proval je doplněk stravy a nenahrazuje léky předepsané lékařem! Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!


Obrázky:

foto 

Související produkty:

Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001201 Proval 50ml

 
Přeposlat tuto položku č. 001201 Proval 50ml na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama