Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
OXY-OXC No 300 cps.180
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Advanced Oxygen Enterprise, USA
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 1660 Kč
ID zboží 002444
 
Sdílet produkt:                

Jedná se o speciálně připravenou sloučeninu peroxidu hořčíku s aktivovaným kyslíkem (ozónem O3) s přidaným vitamínem C a s přírodními bioflavonoidy. Výrobek je určen pro dospělé.

Doporučená dávka je 1 – 2 kusy tablet denně, večer před spaním dle účelu užívání. Pro dodání energie stačí 1 tableta denně, pro vyčištění střevního traktu doporučujeme užívání 2 tablet denně. Užívání je naprosto bezpečné, tablety mohou užívat i těhotné a kojící ženy.

Balení obsahuje dávku na období 3 až 6 měsíců.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 002444 OXY-OXC No 300 cps.180

 
Přeposlat tuto položku č. 002444 OXY-OXC No 300 cps.180 na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama