Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Antioxidant Forte 30tbl.
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Naturline, CR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 89 Kč
ID zboží 007079
 
Sdílet produkt:                

Antioxidant Forte

Doplněk stravy. Silné antioxidanty-selen, zinek a vitaminy C, E. 
Selen, zinek a vitaminy C, E mají antioxidační účinky, které ochraňují organizmus proti negativnímu vlivu škodlivých volných radikálů.
Vitaminy A, C, B6, selen a zinek pomáhají správnému fungování imunitního systému
Vitaminy C a B6 jsou nezbytné pro udržení energie a celkové vitality
Selen přispívá k normální spermatogenezi

Antioxidant forte

obsahuje minerály - selen a zinek a vitaminy A, C, E a B6. Selen, zinek a vitaminy C, E mají antioxidační účinky, které ochraňují organizmus proti negativnímu vlivu škodlivých volných radikálů.

Vitaminy A, C, B6, selen a zinek pomáhají správnému fungování imunitního systému. Navíc selen přispívá k normální spermatogenezi a zinek pomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi, což pozitivně ovlivňuje plodnost mužů.

Zinek je rovněž nezbytný pro metabolizmus vitaminu A v organizmu, což přispívá k normálnímu zraku. Zinek dále podporuje řádnou funkci svalů a je potřebný pro strukturu silných kostí.

Vitaminy C a B6 jsou nezbytné pro udržení energie a celkové vitality. Selen a zinek přispívá k udržení normálních vlasů a nehtů. Vitaminy A, C a zinek jsou důležité pro normální pokožku.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
75 Kč
Walmark, ČR / Nyní nedostupné
ANTIOXIDANTDoplněk stravy vitamin E, C a selen ...
 
foto
367 Kč
INC Agency, Holandsko / Nyní nedostupné
ANTHOGENOL je původní francouzský OPS´s produkt, vyvinutý Prof....
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 007079 Antioxidant Forte 30tbl.

 
Přeposlat tuto položku č. 007079 Antioxidant Forte 30tbl. na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama