Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Capimin tbl.100
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Agrobac, ČR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 348 Kč
ID zboží 002475
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Biotin, Doplňky stravy, Hořčík, Krása, Nehty, Panthenol, Pro Ženy, Vlasy, Vápník, Zdraví, Zinek

Parametry:
Tablety / Kapsle

Capimin je doplněk stravy s vyváženou kombinací účinných látek.

Aktivní látky: Vápník, hořčík, zinek, extrakt přesličky rolní, kyselina pantothenová, biotin, L-methionin , L-cystin.

Dávkování: Děti 1 tableta denně, dospělí 1-2 tableta denně. Vyšší účinnosti se dosáhne konzumací po jídle (oběd případně večeře), zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno dětem do tří let. Vhodné pro dlouhodobé užívání (minimálně 1 měsíc, optimální doba 3 měsíce).

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 002475 Capimin tbl.100

 
Přeposlat tuto položku č. 002475 Capimin tbl.100 na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama